La-Mar
La-Mar
La-MarLa-MarLa-MarLa-MarLa-MarLa-Mar

31.03.2011 - 90. urodziny Międzynarodowych Targów Poznańskich - fotorelacja19.12.2010 - ANKIETA

Szanowni Państwo w celu poprawienia jakości naszych usług, chcielibyśmy poprosić Państwa o poświęcenie nam 5 minut w celu wypełnienia ankiety - prosimy o szczere odpowiedzi. :) PRZEJDŹ DO ANKIETY

08.12.2010 - PROMOCJA

Szanowni Państwo, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty specjalnej, związanej z "czyszczeniem magazynu". Szczegółowe informacje znajdują się na TEJ PODSTRONIE.

08.12.2010 - FURNICA 2011

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, które odbędą się w dniach 29 marca -1 kwietnia 2011roku w Poznaniu.

Prestiżowe wydarzenie jest dedykowane profesjonalistom z różnych sektorów branży, którzy aktywnie poszukują inspiracji do realizowania nawet najbardziej wyszukanych kolekcji meblowych oraz ulepszeń w zakresie produkcji.

Równolegle z targami FURNICA odbywają się Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA stanowiąc istotne źródło wiedzy o technologiach typu high-end dla meblarstwa.

My równiez będziemy wystawcami na tych targach dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.

29.11.2010 - Najbliższa edycja: wrzesień 2012

Przez cztery dni Poznań stał się międzynarodową areną prezentacji światowych trendów we wzornictwie i technologiach branży opakowaniowej i logistycznej podczas 27. edycji targów TAROPAK, które odbyły się w dniach 13 - 16 września 2010 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Międzynarodowy Salon Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK to największe targi branży opakowaniowej i logistycznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Podczas 27. edycji targów ponad 600 firm z 30 krajów świata (m.in. z Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Armenii, Białorusi) zaprezentowało w Poznaniu ofertę obejmującą surowce i półprodukty do produkcji opakowań, gotowe opakowania, a także maszyny do ich produkcji oraz maszyny i urządzenia pakujące wraz z częściami zamiennymi, urządzenia transportu wewnętrznego, urządzenia związane z gospodarką magazynową oraz nowoczesne rozwiązania informatyczno-logistyczne. Obecne były także firmy oferujące usługi magazynowe, transportowe i spedycyjne, a także usługi poligraficzne.

26.10.2010 - Fotorelacja z targów TAROPAK

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi fotografiami, na których uwieczniliśmy naszą obecność na targach TAROPAK.


28.09.2010 - Podziękowania

Pragniemy wyrazić wdzięczność za zainteresowanie firmą "LA-MAR" i naszymi produktami podczas 27. edycji targów TAROPAK na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Mamy nadzieję, że oferta spełni Państwa oczekiwania. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty, prosimy o kontakt.

Z poważaniem
PPHU "La-Mar"

28.09.2010 - Gratitudes

We would like to express our gratitude for your interest in "LA-MAR" and our products during the 27th edition of the TAROPAK at Poznan International Fair. We hope that the offer we presented meets your expectations. If you have any questions regarding our offer, please contact us.

Sincerely
PPHU "La-Mar"